Konkurs plastyczny III Marsz Żołnierzy Wyklętych w Ostródzie

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego III Marsz Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych w Ostródzie

Podczas III Marszu Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych w Ostródzie, który odbyły się dnia 04.03.2018 r. zostały wręczone nagrody za konkurs plastyczny tematycznie związany z Żołnierzami Niezłomnym. Poniżej publikujemy fragment protokołu z tego konkursu.

Szkoły Podstawowe – klasy 0 - III

I miejsce – Roksana Zawadzka, Szkoła Podstawowa nr 5 (kl. II)

II miejsce – Jan Licznerski, Szkoła Podstawowa nr 3 (III)

III miejsce – Monika Grusanc, Przedszkole Samorządowe Pietrzwałd

Wyróżnienia:

  • Amelia Jaskuła, Szkoła Podstawowa nr 3 (III)
  • Lena Chmielewska,  Szkoła Podstawowa nr 4 (I)
  • Natalia Zwolińska, Szkoła Podstawowa nr 5 (II)
  • Adam Joniec, Szkoła Podstawowa nr 5 (I)
  • Marcel Janiszewski, Szkoła Podstawowa nr 6 (III)
  • Dominik Chiliński, Szkoła Podstawowa nr 6 (III)
  • Magdalena Car, Szkoła Podstawowa w Durągu (I)
  • Wiktoria Szypkowska, Szkoła Podstawowa w Durągu (II)
  • Szymon Banasiuk, Szkoła Podstawowa w Idzbarku (II)
  • Julia Gajewska, Szkoła Podstawowa w Idzbarku (II)
  • Julia Sęczkowska, Szkoła Podstawowa w Starych Jabłonkach (III)
  • Oliwia Motylska, Szkoła Podstawowa w Szyldaku (III)
  • Amelia Makrucka, Szkoła Podstawowa w Tyrowie (III)
  • Maja Banasiuk, Szkoła Podstawowa w Zwierzewie (II)

 

Szkoły Podstawowe – klasy IV - VII

I miejsce – Jagoda Janowska, Szkoła Podstawowa w Zwierzewie (VII)

II miejsce – Alicja Nowicka, Szkoła Podstawowa nr 2 (VII)

III miejsce – Zuzanna Warzyńska, Szkoła Podstawowa nr 1 (VI)

           Wyróżnienia:

  • Dominika Ukleja, Szkoła Podstawowa nr 1 (V)
  • Zuzanna Jankowska, Szkoła Podstawowa nr 1 (VI)
  • Maciej Kietrys, Szkoła Podstawowa nr 3 (VI)
  • Kornel Gross, Szkoła Podstawowa nr 6 (IV)
  • Szymon Kaliszewski, Szkoła Podstawowa nr 6 (IV)
  • Aleksandra Gnatowska, Salezjańska Szkoła Podstawowa, (VII)
  • Aleksander Olszko, Szkoła Podstawowa w Idzbarku (V)
  • Wiktor Faltynowski Szkoła Podstawowa w Idzbarku (VII)
  • Tomasz Wiśniewski, Szkoła Podstawowa w Szyldaku (VII)
  • Dominika Cegiełka, Szkoła Podstawowa w Szyldaku (VI)
  • Angelika Siwak, Szkoła Podstawowa w Tyrowie (VI)
  • Julia Esing, Szkoła Podstawowa w Zwierzewie (VI)

 Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy.